Warsztaty “Wyluzowanie na żądanie” – 17 stycznia

Warsztaty, 17 stycznia (wtorek).

Starając się o dziecko pewnie słyszałaś nieraz radę, która przyprawiała Cię o irytację: Musisz tylko wyluzować, a na pewno się uda!. Tylko czy kiedykolwiek ktoś powiedział Ci jak by to miało wyglądać? Co konkretnie miałabyś zrobić?

W FertiMedica dowiesz się tego bardzo dokładnie. Nie tylko się dowiesz, ale także będziesz miała szansę się tego nauczyć. Poznać, spróbować i wybrać te metody, które są dla Ciebie najlepsze.

Po tym programie będziesz wiedziała jak wpływać na siebie, aby Twoje ciało było swobodne i spokojne. Dokładnie wtedy, kiedy tego będziesz potrzebować. Są to zajęcia dostarczające konkretnej wiedzy i umiejętności uspokojenia się, relaksowania, ograniczania wpływu stresu na organizm.

Jak?
Proponujemy pięć cotygodniowych spotkań, trwających 1,5 godziny.
Mała kameralna grupa, sprzyjająca lepszej i bardziej efektywnej praktyce.
Minimum teorii, maksimum praktyki.

Planowany start warsztatów: 
17 stycznia (wtorek) o godz. 18.00.

Zapisy: 22 379 79 87, tatiana.ostaszewska-mosak@fertimedica.pl

Koszt warsztatów:
Dla pacjentów Ferimedica: bezpłatnie
Dla pozostałych osób: 190 zł.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne i fakt, że zajęcia odbywają się w grupie zapraszamy osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 oraz ozdrowieńców, którzy posiadają ważne zaświadczenie o przejściu infekcji.
Jeśli nie spełniasz poniższych warunków, a interesuje Cię uczestnictwo w warsztatach, prosimy o taką informację drogą mailową: tatiana.ostaszewska-mosak@fertimedica.pl