Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych.

Osoby z objawami grypopodobnymi i/lub gorączką, kaszlem, biegunką nie powinny przychodzić do Przychodni FertiMedica na planowe wizyty. Prosimy o telefoniczne odwołanie wizyty i przełożenie jej na późniejszy termin.

Jeśli w ostatnim czasie przebywali Państwo w którymś z krajów o wysokim ryzyku zakażenia koronawirusem, powinni Państwo przez 14 dni pozostać w domu i nie zgłaszać się w tym czasie na wizyty do FertiMedica, zaplanowane wizyty prosimy telefonicznie przełożyć na późniejszy termin. Lista krajów wysokiego ryzyka jest regularnie aktualizowana na stronie https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci – komunikaty dla podróżujących.

[fusion_faq filters=”no” featured_image=”no” cats_slug=”” exclude_cats=”” orderby=”date” order=”DESC” type=”” boxed_mode=”no” border_size=”” border_color=”” background_color=”” hover_color=”” divider_line=”” title_font_size=”16″ icon_size=”” icon_color=”” icon_boxed_mode=”” icon_box_color=”” icon_alignment=”” toggle_hover_accent_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]