W FertiMedica EmbryoScope jest standardem bez dodatkowych opłat!*

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób zwiększyć powodzenie zabiegu in vitro mamy dla Was odpowiedź. Jednym z kluczowych elementów mających wpływ na jakość zarodków jest rodzaj używanego w przychodni sprzętu.

W FertiMedica zarodki naszych pacjentów umieszczane są w inkubatorze zwanym EmbryoScope.

Usługa ta NIE JEST DODATKOWO PŁATNA*

EmbryoScope to aktualnie najbardziej zaawanasowany technologicznie sprzęt używany tylko w niektórych klinikach. Posiada on system wbudowanych kamer, który umożliwia obserwację zarodków bez ich wyjmowania z inkubatora, co ogranicza negatywny wpływ czynników zewnętrznych.

Zastosowanie systemu Embryoscope umożliwia ocenę dynamiki podziałów zarodka bez zakłócania optymalnych warunków jego rozwoju. Analiza uzyskanych parametrów morfokinetycznych pozwala na zidentyfikowanie zarodków obdarzonych największym potencjałem implantacyjnym. Rozwój zarodka obserwowany jest od zygoty do blastocysty w 5 dniu hodowli.

W większości przychodni używane są klasyczne inkubatory, przy których użyciu zarodki narażone są na wpływ otoczenia. Raz na dobę należy je wyjąć z urządzenia w celu obserwacji postępu ich rozwoju, co może nagatywnie wpłynąć na ich jakość, a co za tym idzie na szansę powodzenia zabiegu in vitro.

Wyjątkiem braku możliwości skorzystania z usługi jest okresowy przegląd techniczny urządzenia (raz w roku) oraz sytuacja kiedy liczba hodowanych w danym momencie zarodków przewyższa liczbę dostępnych miejsc w inkubatorze. W takim przypadku zarodki hodowane są w klasycznie.

Zapraszamy do FertiMedica. Zwiększamy Waszą szansę na zostanie rodzicami!

*Dotyczy wyłącznie cykli realizowanych komercyjnie (poza programami współfinansowanymi ze środków publicznych, wtedy gdy pacjenci opłacają procedury w 100% ze środków własnych).