Nasza klinika

FertiMedica to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie przychodni leczenia niepłodności w Polsce – miejsce, gdzie nowoczesna medycyna spotyka się z różnorodnymi formami wsparcia terapii. Wszystko to sprawia, że leczymy skutecznie, a jednocześnie w sposób przyjazny dla pacjentów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

Ludzie

Ludzie to jedno z najważniejszych ogniw wpływających na komfort i efekty leczenia niepłodności. Dlatego też FertiMedica kładzie duży nacisk na to, jakich specjalistów zatrudnia.

Dobry lekarz to osoba posiadająca dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie, którą się zajmuje, ale także człowiek z odpowiednim charakterem i właściwym sposobem bycia. W leczeniu niepłodności ważnymi cechami, jakimi powinien charakteryzować się specjalista są: empatia, cierpliwość, komunikatywność, otwartość i serdeczność. Cechy te sprawiają, że pacjenci czują się bardziej komfortowo i łatwiej przechodzą przez terapię .

Zespół FertiMedica to zgrana grupa lekarzy i innych specjalistów, którzy łączą w sobie wiedzę, doświadczenie oraz wymienione cechy charakteru sprawiając, że naszym pacjentom łatwiej jest radzić sobie z walką o dwie kreski na teście ciążowym.

Terapia szyta na miarę

Każdy pacjent jest inny, każdy przypadek jest inny, każdy ma inne potrzeby …

W leczeniu niepłodności bardzo ważne jest, aby po dokładnej diagnostyce stworzyć dla pacjenta plan leczenia, który będzie w sposób optymalny odpowiadał jego potrzebom. Zaczynając od nieskomplikowanego leczenia farmakologicznego, a kończąc na zaawansowanych zabiegach rozrodu wspomaganego – w każdym programie terapii specjaliści FertiMedica bardzo dokładnie dobierają jego części składowe. Biorą pod uwagę wyniki diagnostyki, warunki fizyczne, kondycję psychiczną i sytuację osobistą pacjenta.

Nasze programy leczenia składają się z elementów stricte medycznych, ale i psychologicznych, dietetycznych oraz często sięgają do działań wspomagających takich jak akupunktura.

Nowoczesna technologia

Powodzenie In vitro zależy w dużej mierze od sprzętu, na którym przeprowadzana jest część laboratoryjna zabiegu (wybór odpowiedniego plemnika, zapłodnienie komórki jajowej, hodowla zarodków). W FertiMedica korzystamy z najnowocześniejszego rozwiązania  – inkubatora o nazwie „EmbryScope”. Dostępny jest on tylko w kilku przychodniach w Polsce. Dzięki „EmbryoScope” uzyskujemy wyższy odsetek ciąż w leczeniu metodą In vitro.

Czystość powietrza

Wyniki badań naukowych pokazują ścisłą zależność pomiędzy czystością powietrza na sali zabiegowej i w pracowni rozrodu wspomaganego a efektami leczenia metodą In vitro. W FertiMedica zastosowany został unikalny system filtracji powietrza. Możliwe stało się to dzięki wkomponowaniu systemu w architekturę kliniki jeszcze na etapie jej projektowania. Dzięki niemu uzyskujemy klasę A czystości powietrza oferując naszym pacjentom zwiększoną szansę na powodzenie In vitro.

Zapraszamy do FertiMedica – kliniki, która stworzyła optymalne warunki dla powodzenia Twojej terapii.

Zapraszamy do FertiMedica