Badania laboratoryjne

W Fertimedica oferujemy szerokie spektrum badań laboratoryjnych, począwszy od podstawowych badań krwi i moczu, skończywszy na szczegółowej i skomplikowanej diagnostyce genetycznej i molekularnej. W razie konieczności część badań może być wykonanych w tzw. trybie „cito”, dzięki czemu ich otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Oferujemy także badania bakteriologiczne i wirusologiczne, badanie cytologiczne, wspomagane komputerowo badanie nasienia (CASA – computer assisted sperm analysis) oraz wszystkie badania zalecane kobietom w ciąży.

Wykonujemy między innymi:

  • wszystkie badania hormonalne (najczęstsze, czyli estradiol, progesteron, LH i hCG także w trybie „cito”, co oznacza, że wynik dostępny jest dla pacjenta online w ciągu kilku godzin),
  • badania infekcyjne wymagane od wszystkich par podchodzących do leczenia metodą inseminacji lub IVF (WR, HCV, HbS, anty-HBc, HIV)
  • badanie czystości pochwy oraz wymaz z szyjki macicy w kierunku zakażenia Chlamydia trachomatis – wymagane od kobiet kwalifikowanych do inseminacji lub transferu zarodka w programach IVF
  • panel badań zalecanych kobietom przygotowującym się do ciąży (grupa krwi, morfologia, przeciwciała przeciwko Toxoplazmie w klasie IgG i IGm, CMV w klasie IgG i IgM, różyczce, TSH).

Zapraszamy do FertiMedica