Oswoić in vitro – spotkanie i transmisja coraz bliżej!

Niepłodność to wyzwanie, które dotyka wiele par, często stając się źródłem głębokich emocji i osobistych doświadczeń.

W odpowiedzi na te potrzeby, zapraszamy na spotkanie, które nie tylko przybliży procedury in vitro oraz metody wspomagania płodności, ale również pokaże, jak zdrowy styl życia, odpowiednio zbilansowana dieta i wsparcie emocjonalne mogą odgrywać kluczową rolę w podróży do rodzicielstwa. Przywiązujemy dużą wagę do holistycznego podejścia, które integruje zaawansowane technologie medyczne z praktykami wspierającymi zdrowie na co dzień oraz stabilność emocjonalną. Wierzymy, że kompleksowe podejście może znacząco zwiększyć szanse na sukces.

📌 Gdzie? FertiMedica, ul. Jana Pawła Woronicza 31 lok. 8U, Warszawa.
🕔 Kiedy? 22 maja, godzina 17:00.

Na spotkaniu poruszymy także temat rządowego programu dofinansowania procedur in vitro, który ma wystartować 1 czerwca 2024. Choć głównym celem spotkania jest edukacja i wsparcie, to warto wiedzieć, że nowy program rządowy zapewni znaczące wsparcie finansowe dla par pragnących podjąć leczenie.

Będą również dostępne bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami: lekarzami, embriologiem, seminologiem, dietetykiem i psychologiem. Każda konsultacja to szansa na zrozumienie, jakie kroki możecie podjąć, aby zbliżyć się do spełnienia marzenia o rodzicielstwie.

Liczba miejsc jest ograniczona! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś, dzwoniąc pod numer telefonu 22 379 79 87. Dla osób, które nie mogą być z nami osobiście, przewidzieliśmy transmisję na żywo – szczegóły pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=gMPtbBlA7Hw

Dołączcie do nas, aby zdobyć wiedzę, wsparcie i zrozumienie, które są kluczowe na drodze do rodzicielstwa. Każda historia jest inna, a wspólnie możemy tworzyć przestrzeń pełną empatii i zrozumienia.