Nasi pacjenci mówią o nas! Wyniki badań zadowolenia naszych pacjentów

W którym momencie zaczyna się właściwe traktowanie pacjenta? Od samego początku! Taka idea przyświecała nam, gdy powstawała FertiMedica. Teraz jesteśmy dumni, że tak właśnie opisują nas pacjenci!

Profesjonalizm i troska

Postanowiliśmy przyjrzeć się ich opiniom o naszym Centrum. Efekt? Wielka radość! Pacjentki podkreślają to, na czym nam bardzo zależało: profesjonalizm, życzliwość, staranność i empatię w podejściu do każdej z nich, indywidualne traktowanie, minimalizowanie stresu.

Pacjent w centrum uwagi

Dużo czasu poświęcają… Tu nie ma taśmy, jak w fabryce. – mówią. Lekarze są życzliwi. I tę życzliwość odczułam. Albo: Miałam wrażenie, że wszystko kręci się dookoła mnie – to często powtarzające się opinie. Cieszymy się! Tak właśnie chcieliśmy urządzić FertiMedica, żeby osoba, która do nas przychodzi, była zawsze w centrum uwagi, żeby nie zostawiać jej samej sobie. Nie jestem kolejnym numerkiem, czuję się ważna. – miło słyszeć takie słowa.

Personel na piątkę

Pacjentki są także zadowolone z troski, jaką wykazuje pozostały personel – Położna jest po prostu fajna. Przychodnia czysta. Nigdy nie poczułam, że ktoś chce mnie zbyć – opowiadają. Personel w bardzo wielu przypadkach zna pacjentki po imieniu – zauważają. Owszem, zna. Bo i nasz personel jest niezwykły. Nie tylko posiada wysokie kompetencje, ale także kieruje się sercem w podejściu do drugiego człowieka.

Walka ze stresem

Z bardzo pozytywnym odzewem spotkała się też „walka”, jaką wytoczyliśmy stresowi. Jak wiadomo napięcie wywołane stresem potrafi w istotny sposób przeszkodzić skutecznej terapii niepłodności. W walce z nim ważne jest więc wszystko, co stres redukuje: postawa lekarza i położnej, szczegółowość informacji, jaką udziela się pacjentce, pomoc doświadczonego psychologa, a nawet elementy medycyny wschodniej umożliwiające powrót do równowagi. Efekt? Nie stresuje mnie wizyta w FertiMedica– komentowała leczenie jedna z pacjentek. Inna dodawała: Wiem, co będą mi robić, wiem, po co. Jestem spokojniejsza.

Cieszą nas opinie naszych pacjentów dotyczące naszych ludzi i usług. Zapraszamy  do FertiMedica!