Tata – najważniejsze słowo dla mężczyzny

Z radością informujemy, że kolejny rok bierzemy udział w kampanii “Tata – najważniejsze słowo dla mężczyzny”, organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji “Nasz Bocian”.

W tegorocznej akcji nasza klinika oferuje 25 bezpłatnych komputerowych badań nasienia CASA.

Dlaczego warto?

Badanie nasienia CASA (Computer Assisted Sperm Analysis) to nowoczesne, komputerowe badanie nasienia, które pozwala na dokładną analizę parametrów nasienia, takich jak liczba plemników, ich ruchliwość oraz morfologia. Regularne badania nasienia mogą pomóc w wczesnym wykryciu problemów z płodnością i rozpoczęciu odpowiedniego leczenia.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Stowarzyszenia Nasz Bocian, wybierając naszą klinikę jako miejsce badania. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny od 23 czerwca 2024 r. na stronie www.nasz-bocian.pl.

Uczestnicy otrzymają unikalny kupon z kodem na bezpłatne badanie, który będzie można wykorzystać do 30 września 2024 r. O możliwości skorzystania z badań decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kampanii TATA 2024. To wspaniała inicjatywa Stowarzyszenia Nasz Bocian, która wspiera mężczyzn w dbaniu o zdrowie i płodność.