Teleporady w Fertimedica

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oraz mając na uwadze ich bezpieczeństwo postanowiliśmy uruchomić w naszej placówce telefoniczne porady medyczne.

Telefoniczna porada medyczna nie zawsze może zastąpić klasyczną konsultację specjalistyczną i umawiana jest jedynie do wybranych specjalistów FertiMedica.

Kto i w jakich przypadkach może skorzystać z teleporady:

 1. Pacjenci FertiMedica
 2. Osoby wymagające doraźnego kontaktu z lekarzem bez konieczności osobistego pojawienia się w gabinecie
 3. Pacjenci chcący skonsultować wyniki badań
 4. Pacjenci, którzy wymagają wypisania recepty na leki przyjmowane na stałe lub inne preparaty, których użycie jest medycznie uzasadnione

Sytuacje wykluczające skorzystanie z teleporady to dolegliwości, których zdiagnozowanie wymaga osobistej konsultacji z lekarzem, badania przedmiotowego i /lub badania USG, między innymi:

 • dolegliwości bólowe miednicy mniejszej
 • objawy sugerujące infekcję pochwy (upławy, świąd, dyskomfort)
 • podejrzenie poronienia
 • podejrzenie ciąży pozamacicznej
 • nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych

W ramach porady telefonicznej lekarz jest uprawniony do wystawienia:

 • e-recepty
 • zwolnienia
 • skierowania lub zlecenia

Jeżeli w trakcie teleporady lekarz stwierdzi, że nie jest w stanie profesjonalnie i rzetelnie zdiagnozować Twojego problemu, zostaniesz poproszona/ny o osobiste stawienie się w przychodni.

Procedura rejestracji na teleporadę:

 1. Zadzwoń do nas lub napisz maila na adres teleporady@fertimedica.pl
 2. Wybierz interesującego Cię specjalistę lub poproś o rekomendację. Zostanie Ci zaproponowana data i godzina teleporady. Uzyskasz także informacje o wysokości opłaty za usługę
 3. Zapłać za konsultację przelewem bankowego na nr rachunku bankowego oraz prześlij potwierdzenie wykonania przelewu na adres teleporady@fertimedica.pl. Faktura za usługę zostanie wystawiona i przesłana e-mailem po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym.
  Dane do przelewu:
  FertiMedica Centrum Płodności
  Nr rachunku: 2511 4019 7700 0049 2908 0010 01
 1. Jeśli jesteś w posiadaniu wyników badań, o których chciałabyś/chciałbyś porozmawiać wyślij je przed konsultacją na adres teleporady@fertimedica.pl wpisując w tytule maila „imię i nazwisko – wyniki badań”
 2. Czekaj na telefon od lekarza w ustalonym dniu i godzinie teleporady.
 3. Po potwierdzeniu tożsamości pacjenta (zostaniesz poproszona/y o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru PESEL) rozpocznie się teleporada.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przygotowanie się do teleporady, przesłanie wyników badań, jasne określenie problemu, spisanie pytań do lekarza.

ZAPRASZAMY NA TELEPORADY W FERTIMEDICA

Rejestracja pod numerem telefonu 22 3797987 lub drogą mailową pod adresem teleporady@fertimedica.pl

Zapraszamy do FertiMedica