Pakiet „Kobieta po porodzie”

Po narodzinach dziecka, świat kobiety ulega drastycznej zmianie. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie stawia przed nią nowa rola matki, dlatego przygotowaliśmy pakiet wsparcia dla kobiet po porodzie.

Co zawiera pakiet „Kobieta po porodzie”?
  • Konsultacja uroginekologiczna,
  • Akupunktura wraz z badaniem z pulsu,
  • Konsultacja psychologiczna,
  • Popołogowa konsultacja ginekologiczna,
  • Konsultacja fitoterapeuty
Dlaczego warto skorzystać z naszego pakietu?

Uroginekologia – konsultacja z fizjoterapeutą uroginekologicznym pozwoli na ocenę stanu miednicy i pochwy, pomoże zapobiec problemom z nietrzymaniem moczu oraz pozwoli Ci szybciej wrócić do sprawności seksualnej i czerpania przyjemności z uprawiania seksu.

Harmonizacja ciała
– Akupunktura i badanie z pulsu pomogą przywrócić równowagę w organizmie po porodzie, łagodząc ewentualne dolegliwości i przyśpieszając regenerację.

Wsparcie psychiczne – Konsultacja psychologiczna pozwoli Ci wyrazić swoje uczucia, obawy i wątpliwości związane z nową rolą. Jeśli jesteś zaniepokojona swoimi emocjami pomoże odróżnić baby-blues od depresji poporodowej oraz da wskazówki jak sobie z nimi radzić.

Kontrola zdrowia narządu rodnego – Popołogowa konsultacja ginekologiczna pozwoli na ocenę procesu gojenia po porodzie oraz ewentualnych zmian w obrębie narządu rodnego. Specjalista ginekolog-położnik odpowie także na nurtujące Cię pytania związane ze stanem połogu.

Wsparcie naturą – Fitoterapia dostarczy Ci naturalnych środków na wzmocnienie organizmu oraz pozwoli na szybszą poprawę samopoczucia. Pomoże Ci uregulować gospodarkę hormonalną, zmniejszy dolegliwości po ciąży, poprawi jakość Twojego snu oraz wzmocni Twój układ odpornościowy.

Urodzenie dziecka to wyjątkowy, ale również wymagający moment w życiu każdej kobiety. Dbałość o siebie w tym okresie jest kluczowa nie tylko dla Twojego zdrowia, ale także dla dobrostanu Twojego maluszka. Zachęcamy do skorzystania z naszego pakietu i zadbania o siebie w tym wyjątkowym czasie.

Cena pakietu: 1230 zł
Cena usług bez pakietu: 1510 zł

Zapraszamy do FertiMedica