Pakiet „Przyszła mama”

Ciąża to czas niezwykłych przeobrażeń zarówno w ciele, jak i w psychice kobiety. Dążąc do tego, aby każda przyszła mama czuła się pewnie i zdrowo w tym wyjątkowym okresie, stworzyliśmy specjalny pakiet usług dla kobiet w ciąży.

Co zawiera pakiet „Przyszła mama”?
  • 5 zabiegów akupunktury wraz z badaniem z pulsu,
  • Przedporodowa konsultacja psychologiczna,
  • Konsultacja fitoterapeuty.
Dlaczego warto wybrać nasz pakiet ciążowy?

Harmonia ciała i umysłu – Akupunktura oraz badanie z pulsu pomogą w zbalansowaniu Twojego organizmu, łagodzeniu dolegliwości ciążowych i przygotowaniu do porodu.

Wsparcie psychologiczne – Konsultacja psychologiczna da Ci przestrzeń do wyrażenia swoich obaw, emocji i wątpliwości związanych z nadchodzącym porodem oraz macierzyństwem, pomagając wzmocnić Twoje samopoczucie emocjonalne. Spotkanie z psychologiem pozwoli Ci także na zapoznanie się z reakcjami psychicznymi organizmu, które mogą pojawić się po porodzie pomagając Ci je rozpoznać i szybko na nie zareagować.

Wsparcie naturalnymi substancjami pochodzenia roślinnego – Fitoterapia oferuje delikatne i naturalne metody wsparcia Twojego zdrowia w ciąży, pomagając w łagodzeniu objawów oraz wzmocnieniu organizmu. Nieprzebrana moc roślin pomaga także w zapobieganiu infekcjom wirusowym oraz ich zwalczaniu. Ważne, żeby dobór ziół odbywał się pod kontrolą specjalisty, gdyż istnieje wiele substancji nie wskazanych lub szkodliwych w tym tak szczególnym czasie.

Dbając o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne podczas ciąży, inwestujesz w spokojny i zdrowy czas oczekiwania na narodziny Twojego dziecka. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i otoczenia siebie opieką specjalistów w tym niezwykle ważnym okresie życia.

Cena pakietu: 810 zł
Cena usług bez pakietu: 1010 zł

Zapraszamy do FertiMedica