dr Anna Wójcikiewicz

specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w Szpitalu im. Prof. Romualda Dębskiego w II Klinice Ginekologii i Położnictwa. Jest także pracownikiem naukowym w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego, gdzie prowadzi szkolenia dla młodych lekarzy w trakcie specjalizacji, uczestniczy w pisaniu publikacji oraz badaniach naukowych z zakresu ginekologii i ginekologii onkologicznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. Uczestniczy aktywnie w wielu sympozjach, konferencjach i warsztatach, celem poszerzania wiedzy w ginekologii i położnictwie. Zainteresowania zawodowe doktor obejmują zarówno ginekologię jak i położnictwo.
W codziennej praktyce lekarskiej doktor dąży do przekazywania pacjentce konkretnych informacji na temat jej zdrowia, wykonywania regularnych badań profilaktycznych, zachęcania do propagowania zdrowego trybu życia oraz budowania poczucia kobiecości poprzez wizyty profilaktyczne.
Doktor szczególne interesuje się pomocą pacjentkom z nadwagą i otyłością oraz zaburzeniami miesiączkowania.
Cały czas aktywnie rozwija się w mikrochirurgii ginekologicznej szczególnie w histeroskopii i laparoskopii.
Zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnostyką i terapią zaburzeń ginekologicznych, doborem antykoncepcji, doborem hormonalnej terapii menopauzy, nietrzymaniem moczu oraz zaburzeniami statyki narządu rodnego.

specjaliści fertimedica

Zespół