mgr Magdalena Czyrynda-Koleda

dietetyk

Wykształcenie i doświadczenie:
Absolwentka SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) na kierunku psychodietetyka. Otwarta, ciepła osoba, która stara się zrozumieć oczekiwania i potrzeby każdego pacjenta. Podczas dziewięcioletniej pracy pomogła wielu osobom osiągnąć założony cel i zmotywować ich do dalszej pracy.

Specjalista w zakresie leczenia otyłości, zaburzeń odżywiania jak również insulinooporności, choroby Hashimoto czy PCOS. Na co dzień związana z Poradnią Dietetyczną Dietosfera.

Zaprawiona w boju o własne potomstwo, wie jak ważna jest rola diety w momencie starania się o dziecko, jak również w trakcie ciąży i podczas karmienia piersią. W związku z tym od kilku lat pracuje z kobietami oraz parami borykającymi się z tematem niepłodności.

Dodatkowe aktywności:
Służy wsparciem eksperckim dla firm, gazet, radia i telewizji, m.in.: Polskie Radio Dzieciom, Poradnik Zdrowie, portale natemat.pl czy wp.pl. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Współautorka książki „Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 miesięcy”.
Mama 4-letniego Jasia z IUI.

specjaliści fertimedica

Zespół